W każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 śpiewamy „Godzinki do św. Józefa” – naszego patrona; dzisiejsza taca przeznaczona jest na Fundusz Remontowy i Grzewczy – Bóg zapłać za złożone ofiary – o naszych dobrodziejach i ofiarodawcach pamiętamy w codziennej modlitwie.
W poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
We wtorek modlitwy do św. Józefa o godz. 17.45.
W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
W czwartek adoracja przebłagalna za grzechy nasze, naszych rodzin i całego świata w kaplicy na plebanii od godz. 22.00 do godz. 24.00.
W piątek święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy; adoracja w kaplicy na plebanii w intencji kapłanów, powołań kapłańskich i zakonnych od godz. 18.30 do godz. 21.00.
W sobotę po mszy św. o godz. 7.00 sprzątanie kościoła i otoczenia – dziękujemy wszystkim troszczącym się o przygotowanie świątyni do niedzielnych eucharystii.
Polecamy „Biuletyn Parafialny”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa”, tygodnik „Niedziela”. W „Niedzieli” zwróćmy uwagą na artykuł – „Służba nadziei” – o tym, czy choroba może być doświadczeniem niosącym uzdrowienie; i jak przejść przez cierpienie własne i naszych bliskich i trwać z ufną wdzięcznością przy Bogu?
Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, naszym parafianom i gościom, dobrodziejom, ofiarodawcom i pielgrzymom – składamy życzenia: wielu łask Bożych, nieustannej opieki Świętego Józefa – Patrona naszego Sanktuarium a korzystającym z ferii życzymy dobrego odpoczynku.