Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji


    Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2020 r.

Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata     


FUNDACJA IOSEPHINUM

 


 
PROJEKT UNIJNY

 

PARAFIA
RZYMSKOKATOLICKA

pw. Św. Józefa Oblubieńca

ul. Połabska 1
70-115 SZCZECIN (Pomorzany)
tel.: (91) 482 30 32
kom.: 502 907 075

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


 

Kancelaria parafialna

PON. 16:00 - 18:00
ŚR. 11:30 - 13:30
PT. 16:00 - 18:00

w okresie wakacyjnym
ŚR. 16:00 - 18:00

 

ZAPRASZAMY

NA

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

I NAUKI PRZEDŚLUBNE

OD 27 LUTEGO DO 26 MARCA 2020 r.

SPOTKANIA W SALCE NA PLEBANII

W KAŻDY CZWARTEK O GODZ. 19.00.

PLAN KOLĘDY 2020

CZ

02.01.

POWSTAŃCÓW WLKP. 04, 04a, 04b, 04c, 05, 05a, 05b, 06, 06a, 06b, 07, 07a, 07b, 08, 08a,

PT

03.01.

POWSTAŃCÓW WLKP. 08b, 09, 09a, 09b, 10, 11, 12, 22, 25, 30, 30a, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40,

SB

04.01.

MILCZAŃSKA 01, 02, 03, 04, 05, 06, 06a, 06b, 06c, 06d, 06e, 14

N

05.01.

MILCZAŃSKA 10, 12; DUNIKOWSKIEGO 48

PN

06.01.

DUNIKOWSKIEGO 33, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 46,

WT

07.01.

DUNIKOWSKIEGO 23, 25, 27, 29, 31, 36, 38 B, 38 A, 40,

ŚR

08.01.

DUNIKOWSKIEGO 05, 07, 09, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 34,

CZ

09.01.

DUNIKOWSKIEGO 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,

PT

10.01.

DUNIKOWSKIEGO 08, 10, 12, 14, 16; DĄBROWSKIEGO 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F,

SB

11.01.

DĄBROWSKIEGO 04, 05, 10, 10a, 11a, 12, 13; GEN. CHŁAPOWSKIEGO 6, 7; PIEKARY 03, 03a, 03b, 10

N

12.01.

PIEKARY 11, 12; KOLUMBA 31, 32, 33;

TAMA POM. 18/19; NADODRZAŃSKA 12; KLEMENSIEWICZA 04, 06, 08, 10, 12, 14, 28

PN

13.01.

KLEMENSIEWICZA 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26,

WT

14.01.

SZPITALNA 09, 11, 12, 13, 13a, 14, 14a, 16, 17, 18

ŚR

15.01.

BOCZNA 01, 01a, 03, 05, 07,09; JÓZEFA 01, 02, 03, 04, 04a, 05, 06

CZ

16.01.

STARKIEWICZA 3 – 10; GRUDZIĄDZKA 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,

PT

17.01.

CHMIELEWSKIEGO 08, 08a, 17, 17a, 18b, 18c, 18d, 18e; GRUDZIĄDZKA 22, 23, 24a, 24b, 24c, 25;

MIESZKA I 90 -98; PIASTÓW 36, 37, 38, 39, 40,

SB

18.01.

MIESZKA I 99 – 101, 102, 104, 106

N

19.01.

POWSTAŃCÓW WLKP. 65, 69a, 69b, 75, 75A, 75B, 75C, 78, 78A, 77, 77A, 76, 76A, 76B; SMOLAŃSKA 10; CHMIELEWSKIEGO 21

PN

20.01.

POWSTAŃCÓW WLKP. 80, 80A, 79, 79A, 81, 81A, 82, 82A, 82B, 96; POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

 

KOLĘDĘ ROZPOCZYNAMY W TYGODNIU OD GODZ. 16.00;

W SOBOTY I NIEDZIELE OD GODZ. 15.00.

W niedzielę 24 listopada 2019 r.

zamykamy listę młodzieży (uczącej się) 

przygotowującej się do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.

Zapisy u ks. Pawła Korupki

 

Osoby dorosłe

pragnące przystąpić do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

prosimy o kontakt z ks. Dariuszem Olszakiem

Terminy
Pierwszej Komunii świętej:
 
sobota 9 maja 2020 r.
 niedziela 10 maja 2020 r.
 
 
Rodziców dzieci pierwszokomunijnych
zapraszamy na spotkanie
w niedzielę 15 września po Mszy św. o godz. 13.00.

W CZASIE WAKACJI

W NIEDZIELĘ NIE MA MSZY ŚW.

DLA NIESŁYSZĄCYCH O GODZ. 14.00.

BIURO PARAFIALNE

CZYNNE BĘDZIE W ŚRODY

OD GODZ. 16.00 DO GODZ. 18.00.

SPRAWY PILNE W TYGODNIU MOŻNA ZGŁASZAĆ PO WIECZORNEJ MSZY ŚW.

W CZASIE WAKACJI

W NIEDZIELĘ NIE MA MSZY ŚW.

DLA NIESŁYSZĄCYCH O GODZ. 14.00.

 BIURO PARAFIALNE CZYNNE BĘDZIE

W ŚRODY

OD GODZ. 16.00 DO GODZ. 18.00.

SPRAWY PILNE W TYGODNIU MOŻNA ZGŁASZAĆ PO WIECZORNEJ MSZY ŚW.

Zapraszamy

na

Festyn Józefowy,

który odbędzie się 4 maja 2019 r.

 

Festyn rozpocznie  Msza święta o godzina 11.00.

 

Dzieci, młodzież, dorosłych zachęcamy do wspólnej zabawy.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach:

recytatorskim, plastycznym, na najlepsze ciasto

i biblijnym w którym główną nagroda jest rower.

Podkategorie

  • Artykuły
    Terminy
    Pierwszej Komunii świętej:
     
    sobota 9 maja 2020 r.
     niedziela 10 maja 2020 r.
     
     
    Rodziców dzieci pierwszokomunijnych
    zapraszamy na spotkanie
    w niedzielę 15 września po Mszy św. o godz. 13.00.

 

MSZE ŚWIĘTE

 

Dni powszednie:

 

7:00 | 18:00

 

 

 

Niedziele:

 

7:00 | 8:30 | 10:00 |
11:30 (suma) 
13:00 (dla dzieci)
14:00 (dla niesłyszących)
18:00 (akademicka)

 

NABOŻEŃSTWA

 

Godzinki ku czci Św. Józefa - niedziela | po Mszy Św. o godz. 7:00
Majowe, 
Czerwcowe,
Październikowe,
I czwartek , I piątek,
I sobota m-ca | 17:30

 

Różaniec dla dzieci: poniedziałek, środa, piatek | 17:00

 

Droga Krzyżowa:
dla dzieci | 17:00
dla dorosłych17:30
Gorzkie żale | 17:15

 

Wypominki - 17:45

 

Liczba odwiedzin:
195878