Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji


    Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2018 r.

Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław     


FUNDACJA IOSEPHINUM

 


 
PROJEKT UNIJNY

 

PARAFIA
RZYMSKOKATOLICKA

pw. Św. Józefa Oblubieńca

ul. Połabska 1
70-115 SZCZECIN (Pomorzany)
tel.: (91) 482 30 32
kom.: 502 907 075

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


 

Kancelaria parafialna

PON. 16:00 - 18:00
ŚR. 11:30 - 13:30
PT. 16:00 - 18:00

w okresie wakacyjnym
ŚR. 16:00 - 18:00

 

21. 01. n Powstańców Wlkp. 8, 8a, 8b, 9, 9a, 9b, 11,12, 22, 82, 82a, 82b, 96
22. 01. pn Powstańców Wlkp. 76, 76a, 76b, 77, 77a, 78, 78a, 80, 80a, 81, 81a,79, 79a, Powstańców Śląskich
23. 01. wt Powstańców Wlkp. 75, 75a, 75b, 75c;    Piastów 36-40; + ZGŁOSZENIA
24.01. SR Milczańska 6 e

Strona Duszpasterstwa Akademickiego działającego w naszej parafii znajduje się na Facebooku: DA Anioły.

Zapraszamy na koncert zespołu Musica Sedina pod patronatem Pałacu Młodzieży w Szczecinie, młodzież wykona kolędy i pastorałki pochodzące z XVI/XVII w. Koncert odbędzie się w naszym kościele 28 stycznia 2018 r. po Mszy św. o godz. 11.30.

Zapraszamy studentów na Mszę św. sprawowaną w polecanych intencjach do kaplicy na plebanii w czwartek (18 stycznia br.) na godz. 18.45.

15. 01. pn Dunikowskiego 36,
15. 01. pn Dunikowskiego 40,
15. 01. pn Dunikowskiego 42,
16. 01. wt Dunikowskiego 46,
16. 01. wt Dunikowskiego 48,
16. 01. wt Józefa 1, 2, 3, 4, 4a,
17. 01. sr Józefa 5, 6, Starkiewicza3, 5, 6, 7, 8, 9,10
17. 01. sr Grudziądzka 2,11,12,13,14, 15, 16, 17, 18,
17. 01. sr Grudziądzka 19, 20, 21, 22, 23,
18. 01. cz Grudziądzka 24a, 24b24c, 25, 32
18. 01. cz Mieszka 1 90 do 98
18. 01. cz Mieszka 1 99 do 101, 106,
19. 01. pt Mieszka 1 102, 104
19. 01. pt Powstańców Wlkp. 37, 38, 39, 40, 65, 69a, 69b,
19. 01. pt Powstańców Wlkp. 25, 30, 30a, 31, 35, 36,
20. 01. sb Powstańców Wlkp. 4, 4a, 4b, 4c, 5
20. 01. sb Powstańców Wlkp. 5a, 5b, 6, 6a,
20. 01. sb Powstańców Wlkp. 6b, 7, 7a, 7b,
21. 01. n Powstańców Wlkp. 8, 8a, 8b, 9, 9a,
21. 01. n Powstańców Wlkp. 9b, 11,12, 22,
21. 01. n Powstańców Wlkp. 82, 82a, 82b, 96
8. 01. pn Boczna 3, 5, 7, 9
8. 01. pn Szpitalna 14a, 16, 17
8. 01. pn Szpitalna 9, 11, 12, 13, 13a, 14,
9. 01. wt Milczańska1, 2, 3, 4, 5
9. 01. wt Milczańska6, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e
9. 01. wt Milczańska10,
10. 01. sr Milczańska12,
10. 01. sr Milczańska14,
11. 01. cz Dunikowskiego 35, 37,39,41, 43,
11. 01. cz Dunikowskiego 29, 31, 33,
11. 01. cz Dunikowskiego 21, 23, 25, 27,
12. 01. pt Dunikowskiego 13, 15, 17, 19,
12. 01. pt Dunikowskiego 5, 7, 9, 11,
12. 01. pt Dunikowskiego 38, 38a, 38b,
13. 01. sb Dunikowskiego 8, 10, 12,
13. 01. sb Dunikowskiego 14, 16, 18, 20,
13. 01. sb Dunikowskiego 20, 22, 24, 26,
14. 01. n Dunikowskiego 28,
14. 01. n Dunikowskiego 30,
14. 01. n Dunikowskiego 34,

W środę - 3 stycznia 2018 r. rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską.

Odwiedzimy mieszkańców:

 

3. 01. sr Klemensiewicza 4, 6, 8, 12, 10, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 28
4. 01. cz Chmielewskiego 8, 8a, 17, 17a, 18d, 18e Klemensiewicza 17, 18,
5. 01. pt Madalińskiego; ul. Mierosławskiego; ul. Tama Pomorzańska 18/19; ul. Nadodrzańska; ul. Kolumba 31, 32, 33; Chmielewskiego 18b, 18c, 21, Smolańska 10,16   Dąbrowskiego 21a, b, c, d, e, f
6. 01. sb Dąbrowskiego 4, 5, 8, 10, 10a. 11, 12, 13, 18, 20, 21, 21a, Piekary 3, 3a, 3b, 11
7. 01. n Piekary 10, 12, Boczna 1, 1a, Szpitalna18,

 

Kolęda w tygodniu rozpoczynać się będzie o godz. 16.00 w sobotę i niedzielę o godz. 15.00.

 

MSZE ŚWIĘTE

 

Dni powszednie:

 

7:00 | 18:00

 

 

 

Niedziele:

 

7:00 | 8:30 | 10:00 |
11:30 (suma) 
13:00 (dla dzieci)
14:00 (dla niesłyszących)
18:00 (akademicka)

 

NABOŻEŃSTWA

 

Godzinki ku czci Św. Józefa - niedziela | po Mszy Św. o godz. 7:00
Majowe, 
Czerwcowe,
Październikowe,
I czwartek , I piątek,
I sobota m-ca | 17:30

 

Różaniec dla dzieci: poniedziałek, środa, piatek | 17:00

 

Droga Krzyżowa:
dla dzieci | 17:00
dla dorosłych17:30
Gorzkie żale | 17:15

 

Wypominki - 17:45

 

Liczba odwiedzin:
103591