Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji


    Dzisiaj jest: 22 Lipiec 2019 r.

Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec     


FUNDACJA IOSEPHINUM

 


 
PROJEKT UNIJNY

 

PARAFIA
RZYMSKOKATOLICKA

pw. Św. Józefa Oblubieńca

ul. Połabska 1
70-115 SZCZECIN (Pomorzany)
tel.: (91) 482 30 32
kom.: 502 907 075

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


 

Kancelaria parafialna

PON. 16:00 - 18:00
ŚR. 11:30 - 13:30
PT. 16:00 - 18:00

w okresie wakacyjnym
ŚR. 16:00 - 18:00

 

PLAN KOLĘDY 2019

 

2. 01. 2019. Środa

Boczna: cała (1 – 9);

Św. Józefa: cała (1 - 6)

3. 01. 2019. Czwartek

Grudziądzka: cała (11 - 25)

4. 01. 2019. Piątek

Starkiewicza: cała (3 – 10);

Szpitalna: 9, 11, 12, 13, 13a, 14, 14a, 16,

5. 01. 2019. Sobota

Szpitalna: 17, 18;

Milczańska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6a, 6b, 6c,

6. 01. 2019. Niedziela

Milczańska: 6d, 6e, 10, 12, 14

7. 01. 2019. Poniedziałek

Dunikowskiego: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31,

8. 01. 2019.Wtorek

Dunikowskiego: 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 46, 48,

9. 01. 2019. Środa

Dunikowskiego: 36, 38a, 38b, 40, 42,

10. 01. 2019. Czwartek

Dunikowskiego: 28, 30, 34,

11. 01. 2019. Piątek

Dunikowskiego: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;

Mieszka I: 90 – 98;

Piastów 36, 37, 38, 39, 40,

12. 01. 2019. Sobota

Mieszka I: 99 - 106;

Powstańców Wlkp.: 4, 4a, 4b, 4c, 5, 5a,

13. 01. 2019. Niedziela

Powstańców Wlkp.: 5b, 6, 6a, 6b, 7, 7a, 7b, 8, 8a, 8b, 9, 9a, 9b

14. 01. 2019. Poniedziałek

Powstańców Wlkp.: 10, 11, 12, 22, 25, 30, 30a, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 65, 69a, 69b;

Smolańska: 10;

Chmielewskiego: 21;

15. 01. 2019. Wtorek

Chmielewskiego: 8, 8a, 17, 17a, 18b, 18c, 18d, 18e;

Klemensiewicza: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 20,

16. 01. 2019. Środa

Klemensiewicza: 17, 18, 22, 24, 26, 28;

Kolumba: 31, 32, 33;

Nadodrzańska: 12;

Tama Pom.: 18/19;

17. 01. 2019. Czwartek

Dąbrowskiego: 4, 5, 10, 10a, 11a, 12, 13;

Gen. Chłapowskiego: 6, 7;

Piekary: 3, 3a, 3b, 10, 11, 12;

18. 01. 2019. Piątek

Dąbrowskiego: 18, 19, 20, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 21e, 21f;

Powstańców Wlkp.: 81, 81a, 82, 82a, 82b,

19. 01. 2019. Sobota

Powstańców Wlkp. 75, 75a, 75b, 75c, 76, 76a, 76b, 77, 77a, 78, 78a, 79, 79a, 80, 80a,

20. 01. 2019. Niedziela

Powstańców Wlkp. 96;

Powstańców Śląskich;

Uzupełnienie

 

MSZE ŚWIĘTE

 

Dni powszednie:

 

7:00 | 18:00

 

 

 

Niedziele:

 

7:00 | 8:30 | 10:00 |
11:30 (suma) 
13:00 (dla dzieci)
14:00 (dla niesłyszących)
18:00 (akademicka)

 

NABOŻEŃSTWA

 

Godzinki ku czci Św. Józefa - niedziela | po Mszy Św. o godz. 7:00
Majowe, 
Czerwcowe,
Październikowe,
I czwartek , I piątek,
I sobota m-ca | 17:30

 

Różaniec dla dzieci: poniedziałek, środa, piatek | 17:00

 

Droga Krzyżowa:
dla dzieci | 17:00
dla dorosłych17:30
Gorzkie żale | 17:15

 

Wypominki - 17:45

 

Liczba odwiedzin:
169413